T390HVN03.0 CELL

| Panel Model | T390HVN03.0 CELL |
|---|---|
| Panelmærke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| T390HVN03.0 CELL pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 853.92×480.33 mm |
| Omrids | 863.92×492.83 mm |
| Overflade | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 3000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (8-bit) , sRGB 99% |
| Responstid | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Synsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Indgangsspænding | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af AUO T390HVN03.0 CELL.
AUO T390HVN03.0 CELL er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO T390HVN03.0 CELL pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO T390HVN03.0 CELL eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO T390HVN03.0 CELL distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
AUO T390HVN03.0 CELL er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For AUO T390HVN03.0 CELL pdf datablad eller detaljerede specifikationer af AUO T390HVN03.0 CELL eller andre AUO LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra AUO T390HVN03.0 CELL distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "T390HVN03.0 CELL"
- AUO T390HVN03.0 CELL
- T390HVN03.0 CELL datablad
- T390HVN03.0 CELL billede
- T390HVN03.0 CELL pris
- T390HVN03.0 CELL distributør
